Skupina Sluníčko

Co se v Tlučné děje?

Letos jsme poprvé uskutečnili dva běhy táborů, bylo to skvělé, inspirativní a obohacující jak pro vedoucí tak i pro děti. Zažili jsme spoustu zábavy, dobrodružství, děti si vyzkoušely spoustu nového. Na druhý běh tábora pro starší děti dokonce přijela Policie ČR a dětem vše ukázala, nechala je prolézt si celé auto a dokonce spustit majáky. Děti si mohly vyzkoušet lukostřelbu, různé chemické pokusy, odpálit raketu, bylo z čeho vybírat.

                           

Co se děje od září?

Každé úterý od 9:30 do 10:30 pořádáme angličtinu pro rodiče a děti, jsme rádi za každou příležitost, kdy se může budovat pouto mezi rodiči a dětmi a společně se můžeme obohacovat zkušenostmi.

Každý čtvrtek se koná angličtina pro děti 3-6 let od 15:30 do 16:30 a angličtina pro děti 6-12 let od 16:30 do 17:30. Obě tyto angličtiny jsou vedeny rodilým mluvčím, jsou vedeny interaktivní formou a hrou, děti se naučí nové písničky, také si něco vytvoří a v neposlední řadě se také dozví něco nového z Bible.

      

S dětmi každý měsíc rozvíjíme jedno zajímavé téma, jako například pěstování dýní v listopadu, narození Ježíška v prosinci, v lednu pak například Příchod tří králů, nebo v únoru "Ty jsi výjimečný!" na motivy knihy "You are special!" Tohle všechno jsme už spolu zažili!

   

   

   

Příměstský tábor 2019

I letos se chystá skvělý příměstský tábor s angličtinou, tentokrát se sedmi rodilými mluvčími z Ameriky. Tentokrát nás bude provázet téma: Neuvěřitelný závod (The Incredible Race), děti budou společně s námi soutěžit a cestovat mezi kontinenty, o kterých se budou dozvídat spoustu nových informací.

Plakátek na tábor

 

Víte že...?

Víte že...?

Basketbal vymyslel v roce 1891 Kanaďan James Naismith ze sportovní školy YMCA ve Springfieldu v americkém státě Massachusetts.  (Více...)